Reķa klubam uzvara, Vasiļjevam zaudējums

Uzvaru Vācijas hokeja līgas (DEL) ceturtdaļfināla spēlē izcīnīja Volfsburgas «Grizzly Adams», kas savā laukumā papildlaikā ar 3:2 pārspēja Hannoveres «Scorpions», ziņo DEL mājas lapa «del.org».

Latviešu aizsargs Arvīds Reķis šajā mačā nepiedalījās. Reķis vēdera muskuļu sastiepuma dēļ izlaidis jau vairākas spēles. Pirmajā spēlē uzvaru ar 2:1 svinēja Hannoveres hokejisti. Pēc vakardienas izcīnītās uzvaras rezultāts sērijā kļuvis neizšķirts 1-1.

Citā ceturtdaļfināla spēlē zaudējumu piedzīvoja latviešu uzbrucēja Herberta Vasiļjeva pārstāvētā komanda Krēfeldes «Pinguine», kas mača pagarinājumā zaudēja Diseldorfas «Metro Stars» komandai ar 3:4.

Vasiļjevs spēlē rezultativitātes punktus neguva, bet hokejista lietderības koeficients bija negatīvs — mīnus divi. Pirmajā abu komandu spēlē ar 3:2 pārāki bija Krēfeldes hokejisti.

Nākamās spēles mūsu hokejistu pārstāvētie klubi aizvadīs otrdien, kad ar pretinieku komandām tiksies viesos.