Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Attīstītāji sāk kreditēt mājokļu pircējus

Kaut arī pārmaiņas skārušas valsts ekonomisko situāciju, daudzi cilvēki joprojām vēlas uzlabot dzīves kvalitāti, īpašumā iegādājoties jaunu mājokli, tomēr iespējas iegādāties mājokli, izmantojot bankā paņemtu kredītu, ir ļoti ierobežotas. To nosaka banku piesardzīgā kredītpolitika attiecībā uz jaunu kredītu izsniegšanu.

Pašlaik situāciju var salīdzināt ar 90. gadiem, kad cilvēki izmantoja dažādus mājokļa iegūšanas veidus, kas neietvēra banku kredītu izmantošanu. Ņemot vērā šo faktu, attīstītāji meklē un piedāvā risinājumus, kas būtu izdevīgi klientiem, kuri vēlas iegādāties jaunu mājokli. Tā kompānija «BaltHaus» kopā ar projekta «Club 14» attīstītāju izstrādājusi īpašu piedāvājumu, kas noteikti ieinteresēs cilvēkus, kuri vēlas uzlabot savus dzīves apstākļus, iegādājoties dzīvokli jaunā projektā.

Piedāvājumā attīstītājs klientiem bez bankas starpniecības izsniegs kredītu dzīvokļa iegādei projektā «Club 14» — līdz 90% no kopējās darījuma summas. Par kredīta noformēšanu netiks ņemta komisijas maksa, kas bankām ir aptuveni 1,5% no darījuma summas. Kredīta atmaksas grafiks katram pircējam tiks noteikts individuāli. Svarīgi arī atzīmēt, ka dzīvoklis ar klienta vārdu uzreiz tiks reģistrēts Zemesgrāmatā.