Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Koziols: iespējams, rudenī Rīgā spēlēs NHL komanda

Viena no Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandām, kas sezonu atklās Eiropā, ļoti iespējams, rudenī spēlēs arī Rīgā, intervijā izdevumam «Sporta Avīze» izteicās Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Rīgas «Dinamo» prezidents Viesturs Koziols.

«Pilnīgi iespējams, ka kādu no NHL komandām redzēsim Rīgā. Vai tā būs Floridas «Panthers» ar Kārli Skrastiņu vai kāda cita komanda, šobrīd vēl ir par agru runāt,» intervijā Koziolu citē izdevums «Sporta Avīze». «Principā ir vienalga, kura NHL komanda atbrauks uz Rīgu, jo tāpat biļetes būs izpirktas.»

Koziols atklāja, ka Rīgas «Dinamo» spēlēšana Somijas pilsētā Espo, kur tika aizvadītas divas KHL regulārā čempionāta spēles pret Kazaņas «Ak Bars» un Toljati «Lada» komandām, bija kļūda. «Mums tur nevajadzēja spēlēt. Protams, ka nākamajā sezonā neko tādu nedarīsim. Laikus «Arēnā «Rīga»» esam jau rezervējuši, tāpēc nekādu problēmu nebūs. Domāju, ka nebūs arī tā, ka Rīgā mums būs piecas spēles pēc kārtas. Šosezon nekā nevarējām izgrozīties, jo bija jāpieņem tie brīvie laiki, kas «Arēnā «Rīga»» vēl bija palikuši,» sacīja prezidents.

Koziols arī piebilda, ka šo sezonu Rīgas «Dinamo» pabeidza ar mīnusiem. «Finansiāli — protams, ka bija mīnusi, taču man ir skaidrs, kā šos mīnusus nodzēst. Tuvākajās dienās tas tiks izdarīts, jo tas ir mans tiešais pienākums. Vēl neesmu saņēmis precīzas atskaites, tāpēc precīzu summu nevaru pateikt, tomēr tā nav pārāk maza un nav arī pārāk liela.»

Koziols izteica cerību, lai Rīgas «Dinamo» budžets nākamajā sezonā būs ar plusa zīmi. «Šajā sezonā mūsu budžets bija desmit ar astīti miljoni eiro (7,02 miljoni latu). Veidojot budžetu, mums daudzas lietas vēl bija svešas. Būtu bijuši mazliet gudrāki, noteikti būtu kaut kur ietaupījuši. Tomēr gribētos, lai nākamajā sezonā budžets būtu ar plusa zīmi. Mums jārēķinās ar to, ka nebūs vairs akcionāru ieguldījuma, kas šogad bija divi miljoni latu. Tāpat nebūs arī 1,5 miljonu dolāru (816 tūkstošu latu) maksājuma KHL. Mums ir iekšējās rezerves, ko izmantot,» piebilda Koziols.

«Domāju, ka budžets būs nedaudz mazāks, bet ar domu, ka nauda, kas paredzēta tieši «Dinamo» komandai, nesamazinātos,» uzsver Koziols.