Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Jaunā valdība samulsina sabiedrisko mediju vadītājus

Sabiedrisko mediju vadītāji un Nacionālās radio un televīzijas padomes (NRTVP) priekšsēdētājs Ābrams Kleckins otrdien ieradās uz jaunās valdības sēdi, lai runātu par budžeta grozījumiem, taču pēc kāda laika viņiem palūgts pamest sēdi.

Latvijas Televīzijas direktors Edgars Kots, Latvijas Radio ģenerāldirektora pienākumu izpildītājs Dzintris Kolāts un Kleckins no sēžu zāles iznāca nedaudz samulsuši un žurnālistiem pastāstīja, ka Valsts kanceleja viņus steidzami izsaukusi uz valdības sēdi, taču jautājums par budžeta grozījumiem tā arī neesot skatīts.

«Izveidojās pārpratums.. Mēs ieradāmies, nosēdējām, un mūs palūdza iziet ārā. Mēs cerējām, ka skatīs jautājumu par budžetu, taču Finanšu ministrija nebija sagatavojusi nepieciešamos dokumentus,» Kots paskaidroja.

Vienīgais, kas visām trijām amatpersonām tapa skaidrs, ka valdība vienojusies, ka Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs ieskaitīs valsts pamatbudžeta ieņēmumos papildu maksājumu par valsts kapitāla izmantošanu (ieņēmumus no dividendēm) 1,4 miljonu latu apmērā. Papildu ieņēmumi jānovirza NRTVP, kas vienu miljonu latu pārskaitīs Latvijas Televīzijai, bet 400 tūkstošus latu — Latvijas Radio, lai segtu apraides izmaksu parādus.