Vasiļjeva un Reķa klubiem uzvaras

Vācijas hokeja līgas (DEL) play-off ceturtdaļfināla trešajā spēlē latviešu uzbrucēja Herberta Vasiļjeva pārstāvētā komanda Krēfeldes «Pinguine» ar rezultātu 2:1 izbraukumā uzvarēja Diseldorfas «DEG Metro Stars».

Vasiļjevs nopelnīja vienu punktu par rezultatīvu piespēli, kā arī uzbrucēja kontā lietderības koeficients +1.

Krēfeldes kluba labā vārtus guva Rolands Vervijs un Rihards Pavļikovskis, kas otrajā periodā panāca 2:0 viesu labā. Diseldorfas komandā vienīgos vārtus vairākumā guva Raiens Kaldvels.

Citā mačā Volfsburgas «Grizzly Adams» bez Arvīda Reķa sastāvā viesos ar 3:2 uzvarēja Hannoveres «Scorpions» hokejistus.

Krēfeldes «Pinguine» sērijā ir vadībā ar 2-1, un arī Reķa pārstāvētais klubs «Grizzly Adams» sērijā atrodas vadībā ar tādu pašu rezultātu. Nākamās spēles komandas aizvadīs 20. martā.