Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Dūklavs sola regulāri tikties ar visiem nozares cilvēkiem

Jaunais zemkopības ministrs Jānis Dūklavs sola, ka turpinās tradīciju un reizi mēnesī klātienē tiksies ar Lauksaimnieku organizāciju sadarbības padomi, kā arī ar citām zemnieku intereses pārstāvošām organizācijām, lauku saimniekiem un uzņēmējiem, un citiem nozares pārstāvjiem, informē Zemkopības ministrija.

«Es runāšu ar visiem nozares cilvēkiem, ar visām organizācijām, kas pārstāv savu jomu, taču vienu varu teikt uzreiz — pieņemtie lēmumi nebūs tādi, kas apmierinās visus. Un ar to šajos krīzes apstākļos ir jārēķinās,» sola ministrs.

Viņš arī uzsver, ka šajā laikā, kad visos valsts pārvaldes sektoros ievērojami jāsamazina izdevumi, viņš darīšot visu iespējamo, lai vismazāk no samazinājuma ciestu Eiropas Savienības fondu līdzekļi. Tieši šie līdzekļi patlaban lauksaimniekiem ir ļoti nepieciešami, uzskata Dūklavs.

«Esmu uzdevis Zemkopības ministrijas speciālistiem vistuvākajā laikā rūpīgi izvērtēt, kuras no Eiropas Savienības atbalsta programmām šobrīd ir aktuālākās, pēc iespējas ātrāk apgūstamas, lai attīstītu ražošanu laukos, un kuru īstenošanu varam atlikt uz vēlāku laiku,» saka Dūklavs.