Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Šlesers: valdība mainīsies rudenī

Bijušais satiksmes ministrs Ainārs Šlesers (LPP/LC) prognozē, ka Valda Dombrovska (JL) vadītā valdība varētu krist rudenī, kad tiks lemts par nākamā gada valsts budžetu.

Šlesers intervijā laikrakstam «Neatkarīgā» atklāj, ka jaunā valdība tiks izveidota, Tautas partijai un «zaļajiem zemniekiem» vēloties pierādīt, ka «Jaunais laiks» (JL) nav spējīgs izdarīt kaut ko pozitīvu.

«Es domāju, ka JL tagad izvazās, parādot, ka viņi spēj tikai griezt, visiem ņemot nost no algas un atlaižot no darba. Un pēc tam tiks atrasti argumenti, lai valdību gāztu. Domāju, ka tas notiks oktobrī, novembrī,» prognozē Šlesers.

Viņš arī uzsver, ka opozīcijā palikusī LPP/LC šo valdību negāzīs — partija grib ļaut JL strādāt. Taču valdības spēja noturēties būšot atkarīga no tā, kā izveidosies attiecības ar jaunievēlēto Rīgas Domi.

«Man nav nekādu šaubu, ka es būšu Rīgas mērs, un es esmu skaidri nodefinējis, ka apvienošu koalīcijā visus Domē ievēlētos deputātus. Kreisajam spārnam vēlēšanās nebūs iespējas saņemt 51% balsu vēlēšanās, bet viņiem būs iespēja iekļauties koalīcijā,» nākotnes plānus atklāj Šlesers.

Viņš uzsver, ka JL 6. jūnijā būs jākonstatē, ka viņiem jāsadarbojas ar Šleseru kā Rīgas mēru un, ja viņi gribēs konfliktēt, tas būšot slikti valstij — JL vajadzēs vienoties par sadarbību.