Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Bušs rakstīs grāmatu

Bijušais ASV prezidents Džordžs Bušs rakstīs grāmatu par dažiem lēmumiem, kurus viņš pieņēmis savas astoņus gadus ilgās prezidentūras laikā, un to 2010. gadā publicēs izdevniecība «Crown Publishing Group».

Vašingtonas jurists Roberts Bārnets pavēstīja, ka grāmatas pagaidu nosaukums ir «Decision Points» («Izšķiršanās brīži»). Viņš atteicās atklāt darījuma finansiālo pusi.

Pēc Bārneta teiktā, grāmatā uzmanība tiks veltīta Buša pieņemtajiem lēmumiem gan attiecībās ar ģimenes locekļiem, gan par karaspēka nosūtīšanu uz Irāku un reakciju uz viesuļvētru «Katrīna».

Bārnets, kas panācis vienošanās noslēgšanu par grāmatu izdošanu ar Bilu un Hilariju Klintoniem, Baraku Obamu un Buša bijušo palīgu Karlu Rovu, palīdzējis noslēgt līgumu arī par bijušās pirmā lēdijas Loras Bušas grāmatas izdošanu.

Viņas memuārus 2010. gadā publicēs izdevniecība «Scribner». Kā teikts viņas paziņojumā, bijušā prezidenta dzīvesbiedre pastāstīs par neparastiem notikumiem un cilvēkiem, «kurus esmu satikusi savā dzīvē, it īpaši Baltajā namā pavadītajos gados».

Vienošanos ar «Crown Publishing Group» par grāmatu izdošanu noslēgusi arī bijusī valsts sekretāre Kondolīza Raisa. Pirmo grāmatu paredzēts izdot 2011. gada rudenī, un tās būs atmiņas par pavadīto laiku Buša administrācijā. Otra grāmata sekos pēc gada, un tā būs par viņas jaunību Alabamā, kur nākamā valsts sekretāre piedzima 1954. gadā. Afroamerikāniete Raisa auga segregācijas un pilsonisko tiesību kustības laikā.