Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Mūrniece: arodbiedrību konkurence grauj policijas prestižu

Iekšlietu ministre Linda Mūrniece (JL) pēc sarunām ar iekšlietu sistēmas darbiniekus pārstāvošo arodbiedrību līderiem Agri Sūnu un Armandu Augustānu pauda nožēlu, ka līdz šim Latvijas Apvienotajai policistu arodbiedrībai un Neatkarīgajai policistu arodbiedrībai nav izdevies rast kopīgu valodu.

«Divas arodbiedrības, kas nemitīgi konfliktē, neveicina sabiedrības uzticību policijai, bet gan grauj tās prestižu. Aicinu šajā smagajā periodā arodbiedrībām apvienot savus spēkus un mēģināt rast kopīgus risinājumus, kā optimizēt policijas struktūru un izdzīvot krīzes situācijā,» uzsvēra ministre, portālu «Apollo» informēja Iekšlietu ministrijā.

Mūrniece arī aicināja arodbiedrības būt par ministrijas sadarbības partnerēm, lai risinātu Iekšlietu ministrijas dienestu darbinieku aktuālās problēmas, un nākt ar priekšlikumiem par veidiem, kā rast ietaupījumu.

Ministre norādīja, ka darbiniekus ar mazajām algām kārtējais atalgojuma samazinājums neskars, tiks meklētas iespējas mazināt dienestu administratīvos aparātus un dažādas piemaksas.

Tāpat ministre solīja saglabāt Iekšlietu ministrijas rehabilitācijas centru «Dzintari», uzsverot, ka krīzes apstākļos īpaši svarīgi saglabāt vietu, kur katrs policists, ugunsdzēsējs, robežsargs var gūt psiholoģisko atbalstu un uzlabot veselību.