Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Dālderis: TP kultūrā paveikusi nepieredzēti daudz

Jaunais kultūras ministrs Ints Dālderis, kas pēc savas izvirzīšanas uz ministra amatu iestājās Tautas partijā (TP), uzskata, ka šī partija kultūras jomā paveikusi vēl nepieredzēti daudz.

«Viņi mani uzrunāja, tāda ir sistēma — ministrs ir politisks amats. Vērtības, kādas atzīst Tautas partija, man ir pieņemamas,» savu motivāciju iestāties TP intervijā laikrakstam «Diena» skaidrojis Dālderis.

«Par konkrētiem lēmumiem — kļūdas ir bijušas, arī ekonomikā. Šis politiskais spēks nav mīlētākais tautā, bet, lai kaut ko darītu valsts politikā, ir tikai divi ceļi: vai nu pašam dibināt kārtējo mazo partiju, vai pievienoties tām, kurām ir jau zināms potenciāls un kuras kaut ko jau izdarījušas.»

Viņš arī uzsvēris: «Tautas partija kultūrā paveikusi nepieredzēti daudz — pēdējos četros gados nozares finansējums beidzot ir normālā līmenī, kultūras darbinieki sāka saņemt cilvēka cienīgu atalgojumu.»