«Liepājas Metalurgs» finālā izcīna otro uzvaru

Latvijas hokeja čempionāta finālsērijas otrajā spēlē «Liepājas Metalurgs» savā laukumā ar rezultātu 3:1 uzvarēja «ASK/Ogre», sērijā līdz četrām uzvarām izvirzoties vadībā ar 2-0.

Pirmais periods noslēdzās 0:0, bet otrajā liepājnieku labā vārtus guva Darjus Lelens un Eduards Ivanovs.

Trešā perioda sestajā minutē Edijs Brahmanis panāca 3:0 laukuma saimnieku labā, savukārt «ASK/Ogre» goda vārtus guva mača 58.minūtē, kad precīzs bija Toms

Bluks.

Jau ziņojām, ka finālsērijas pirmajā spēlē ceturtdien «Liepājas Metalurgs» savā laukumā uzvarēja ar rezultātu 3:2.

Sērijas trešā un ceturtā spēle 22. un 23.martā notiks Ogrē.