Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Gulbis: nav piemērots laiks «Lattelecom» privatizācijai

Patlaban nav piemēroti apstākļi sakaru operatora «Lattelecom» privatizācijai, jo šādam darījumam būtu jānotiek labvēlīgos tirgus apstākļos, atzīst uzņēmuma galvenais izpilddirektors un valdes priekšsēdētājs Juris Gulbis.

«Es domāju, ka «Lattelecom» privatizācija kaut kādā laikā būtu nepieciešama, bet darījumam jānotiek brīdī, kad tirgus apstākļi ir labvēlīgi. Pašlaik šie apstākļi, manuprāt, nav atbilstoši,» intervijā laikrakstam «Dienas Bizness» norāda uzņēmuma vadītājs.

«Protams, sāk dalīties viedokļi, kādas ir valsts funkcijas un kas ir uzņēmēju funkcija un kapitālisms kopumā, bet es uzskatu, ka valstij ilgtermiņā nevajadzētu nodarboties ar uzņēmējdarbību,» uzskata Gulbis.

Viņš gan noliedz, ka uzņēmuma palikšana valsts īpašumā traucētu tā attīstību. «Protams, mūsu uzņēmums ir nedaudz «klibs» komunikāciju tirgū, jo mums nav mobilās sastāvdaļas, protams, tas ir traucēklis, nenoliegsim to, taču tai pašā laikā tas mums netraucē darīt to, ko darām, un attīstīt mūsu projektus.»