Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Lipmans paliek savā krēslā vēl uz četriem gadiem

Vakar viesnīcā «Islande» notika gadskārtējais Latvijas Hokeja federācijas (LHF) kongress, kurā notika LHF izpildinstitūciju vēlēšanas, tika uzņemti jaunie LHF biedri un biedru kandidāti, akceptēts LHF prezidenta Kirova Lipmana atskaites ziņojums, kā arī finanšu atskaite par aizvadīto gadu, tā ziņo Latvijas Hokeja federācijas mājas lapa «lhf.lv».

LHF prezidents Kirovs Lipmans sniedza kongresa delegātiem atskaiti par padarīto aizvadītajā laika periodā. Atskaites ziņojumā visi klātesošie tika iepazīstināti ar LHF paveikto 2008./2009. gada sezonā. Kā vienu no svarīgākajām problēmām federācijas prezidents izcēla treneru izglītības jautājumu, kas pēdējā laikā kļuvis ļoti aktuāls, par ko ir nopietni jādomā nākotnē.

LHF kongresa delegāti tika iepazīstināti ar finanšu atskaiti par aizvadīto gadu. Visi LHF kongresa dalībnieki vienbalsīgi apstiprināja atskaites ziņojumu un finanšu atskaiti.

Kongresā notika biedrības «Latvijas Hokeja federācija» valdes priekšsēdētāja pārvēlēšana. Tika izvirzīti divi kandidāti: Kirovs Lipmans un Viesturs Koziols. Tikai četri biedri nobalsoja par Koziola kandidatūru, bet par Lipmanu balsoja 28 balsstiesīgie biedri. Līdz ar to turpmākos četrus gadus LHF turpinās vadīt Kirovs Lipmans.

Lipmans savu gandarījumu neslēpa: «Paldies, ka šodien uzticējāt man arī turpmāk vadīt Latvijas hokeju. Es turpināšu cītīgi strādāt, lai hokejs plauktu Latvijā un nestu vārdu pasaulē,» pēc pārvēlēšanas uzsvēra prezidents.

Par LHF valdes locekļiem tika ievēlēti Guntis Ulmanis, Mareks Segliņš, Helmuts Balderis, Valentīns Bļugers, Andris Deniņš un Imants Rākins. Tāpat kongresa delegāti par LHF valdes locekļu kandidātiem apstiprināja Aigaru Kalvīti, Jāni Kaverski un Irīnu Pīgozni. LHF biedru rindās tika arī uzņemts A/S Rīgas «Dinamo».