Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Šlesers pēc vēlēšanām būšot tas cilvēks, kas visus vieno

Bijušais satiksmes ministrs Ainārs Šlesers (LPP/LC) uzsver, ka pēc vēlēšanām grasās būt «tas cilvēks, kas visus vienos» — gan kreisos, gan labējos, bez uzsvara uz kreisajiem. Tā viņš atzinis laikrakstam «Neatkarīgā».

Šlesers uzskata, ka «ir laiks beidzot pateikt, ka Rīga ir dažādu uzskatu pilsēta», un nekādu koalīcijas līgumu, kas partijas dalītu pēc ideoloģijas, viņš nepiedāvāšot parakstīt, tā vietā liekot «biznesa plānu» jaunu darba vietu radīšanai, investīciju piesaistei un ražotņu atvilināšanai no Rietumeiropas uz Rīgu.

Šlesers prognozē, ka Eiropas Parlamenta vēlēšanās vairākums krievvalodīgo nobalsos par Alfrēdu Rubiku un Tatjanu Ždanoku, bet pašvaldību vēlēšanās nobalsos par viņu — «tieši par Šleseru kā mēru, nevis par LPP/LC kā par partiju». «Tas būs liels pārsteigums, cik daudzi krievi nobalsos par mani, jo viņi dzīvo citā informatīvajā telpā un saskata manī to līdera tipu, kādus viņi redz Krievijā un kādu viņiem trūkst Latvijā.»