Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Prognozē drīzu maksas noteikšanu par iebraukšanu Rīgā

Pilsētas attīstības tendences liek domāt, ka drīz būsim spiesti nonākt līdz maksas noteikšanai par iebraukšanu Rīgas centrā, laikrakatā «Dienas Bizness» prognozē arhitektu biroja «Arhis» vadītājs Andris Kronbergs.

Kā otru transporta plūsmas atvieglojošu elementu Kronbergs min «park and ride» sistēmas ieviešanu. Viņš uzskata, ka šādas sistēmas ieviešana atslogotu satiksmi uz Rīgas tiltiem.

Kronbergs norāda, ka Rīgas galvenā arhitekta kolēģija atbalstījusi Daugavas kreisā krasta telpiskās un funkcionālās attīstības skici, tomēr eksperti ir izteikuši bažas par transporta un komunikācijas plānošanu nākotnē.

Šobrīd ceļu tīklu un modernu krustojumu ir aizkavējusies, tāpat aizkavējusies ir sabiedriskā transporta tīkla attīstība.

Kolbergs norāda, ka Pārdaugavas kreisā krasta attīstības vīzijā ir redzami vairāk jauni centri, tādēļ nepieciešama arī jaunu tramvaju līniju izveide, kas atslogotu satiksmi pār tiltiem.