Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Valdis Škutāns piedzīvojis piecus pavasarus

Šova «Dejo ar zvaigzni» dalībnieks ļoti daudz ceļo — uz sacensībām, lai apmācītu citus dejotājus, kā arī lai pamācītos pats. Tikai vienu nedēļas nogali sanācis izbrīvēt, lai ar savu draudzeni Zani Bogdnovu dotos atpūsties uz Oslo, vēsta žurnāls «Kas Jauns».

Pēdējo trīs mēnešu laikā Škutāns Latvijā pavadījis tikai 45 dienas, bet viņam piecas reizes izdevies baudīt pavasari. Pumpuru plaukšanu un ķiršu ziedēšanu Valdis esot piedzīvojis Krievijā, Spānijā, Grieķijā, Francijā un, protams, Latvijā.

Valdis bieži dodas uz Maskavu, jo tieši tur viņš atradis savu jauno deju partneri Olgu Bļinovu. Pāris jau esot piedalījies sešās prestižās sacensībās, ieņemot godalgotas vietas. Tas nodrošinājis stabilu 2. vietu pasaules reitinga tabulā starp labākajiem profesionāļiem.

Ārpus Latvijas Valdis Škutāns darbojas arī kā deju pasniedzējs — pieciem pāriem Maskavā un 20 Sanktpēterburgā. Tomēr, kā žurnālam atzīst Valdis, naudas pietiekot tik vien, lai nomaksātu rēķinus. Taču padoties viņš negrasoties. Valdis Škutāns kopā ar Aleksandru Kurusovu vada savu deju studiju, kur prombūtnes laikā viņu aizvieto Aleksandra.