Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Valdis Škutāns pieliek punktu profesionāla dejotāja karjerai

Viņš labāk aiziet, būdams sasniegumu virsotnē, nekā gaida, kad atnāks jaunie un dejošana būs jāpārtrauc kā zaudētājam, tā Valdis Škutāns atzīst žurnālam «Kas Jauns».

Dejot Valdis sācis deviņu gadu vecumā. Izrādās, uz dejošanu aizgājis tāpēc, ka pulciņā dejojusi viena meitene, kura viņam ļoti patikusi. Viņš pat sarunājis ar pasniedzēju, lai viņus saliek vienā pārī. Bērnībā Valdis bijis kārtīgs apalītis, kā pats izteicies — tusnis, tāpēc sākotnēji pasniedzēja lielu potenciālu Valdī nesaskatīja.

Tomēr ar centību dejotājs panācis, ka kopš 14 gadu vecuma katru gadu viņš kļuvis par Latvijas čempionu. Tas gan neattiecas uz šo gadu, jo iepriekšējo deju sezonu Škutāns aizvadījis pārī ar maskavieti Olgu Bļinovu un startējis zem Krievijas karoga.

Karjeras laikā Škutānam bijušas vairākas partneres, bet nozīmīgākās bijušas trīs. Ar Jūliju Pajulu Valdis ieguvis pirmo uzvaru Latvijas čempionātā. Kopā nodejoti septiņi gadi. Tad viens gads nodejots ar Aleksandru Kurusovu — izcīnīti divi čempionu tituli Latvijā. Tad uz pieciem gadiem par Valda partneri kļuva Laura Kosīte. Viņi bija kļuvuši par pāri ne tikai deju laukumā... Tā kā aptuveni pirms gada izjukušas viņu romantiskās attiecības, viņi nolēmuši pielikt punktu arī kopējai profesionālajai darbībai. Pašlaik ar Lauru viņi esot labi draugi. Škutāns būtu ļoti priecīgs, ja ar visām bijušajām draudzenēm izdotos saglabāt tik labu saprašanos. (Jāatzīmē, ka nesen Valdis izšķīrās no draudzenes Zanes Bogdanovas.)

Pašlaik Škutāns kopā ar dejotāju Aleksandru Kurusovu vada deju studiju «Dejuklubs.lv». Valdis žurnālam «Kas Jauns» sola pasniedzēja gaitas nepārtraukt.