Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Par Jūrmalas mēru kļūst Raimonds Munkevics

Par Jūrmalas domes priekšsēdētāju ceturtdien ievēlēts Raimonds Munkevics («Jūrmala — mūsu mājas»). Par viņa apstiprināšanu amatā nobalsoja 10 no 15 deputātiem, informēja Jūrmalas domē.

Pirms sēdes kā potenciālie mēra kandidāti tika minēts Munkevics, Juris Visockis («Jaunais laiks») un Māris Dzenītis, kurš 14. jūlijā nāca klajā ar paziņojumu, ka pamet partiju «Jūrmala — mūsu mājas» un pašlaik ir bez konkrētas partijas piederības.

Mēra kandidāta vēlēšanām tika izvirzīti divi kandidāti — Munkevics un Visockis.

Bezpartejiskais deputāts Māris Dzenītis izvirzīja Romualdu Ražuku («Pilsoniskā savienība»), bet Ražuka kungs savu kandidatūru atsauca.

Kopumā no 15 vēlēšanu biļeteniem derīgi bija 14. Pēc balsu skaitīšanas ar desmit balsīm par Jūrmalas domes jauno priekšsēdētāju tika ievēlēts Munkevics.

Munkevics līdz šim jau pildījis Jūrmalas pilsētas priekšsēdētāja pienākumus 2007. un 2008. gadā un plašākai publikai kļuva pazīstams ar neviennozīmīgi vērtētiem iepirkumiem, kad viņš pildīja «Jūrmalas namsaimnieka» valdes priekšsēdētāja amata pienākumus.

Jaunais Jūrmalas mērs izsludināja ārkārtas domes sēdi ceturtdien plkst. 16.00.