Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

<i>Aisha</i> atklāj «Jaunā viļņa» repertuāru

Jau pirmdien, 20. jūlijā, Aisha kopā ar citiem konkursa «Jaunais vilnis» dalībniekiem sāks mēģinājumus Dzintaru koncertzālē, lai 28. jūlijā startētu cīņā par starptautiskā jauno vokālistu konkursa lauriem. Par godu šim notikumam ceturtdien uz viesnīcas «Gutenbergs» terases notika mediju pārstāvju plaši apmeklēta preses konference.

www.draugiem.lv

Konferencē tika atklāts arī «Jaunā viļņa» programmai izvēlētais repertuārs. Konkursa pirmajā dienā Aisha dziedās Krisa Kristofersona un Freda Fostera dziesmu no Dženisas Džoplinas repertuāra «Me and Bobby McGee», kuru lieliskā, emocionāli piesātinātā dzīvajā izpildījumā bija iespēja dzirdēt arī konferences dalībniekiem. Otrajā dienā sekos Jāņa Lūsēna un Guntara Rača «Noch», bet savu dalību konkursā Latvijas pārstāve noslēgs ar šā gada Eirovīzijas nacionālajā atlasē pirmoreiz izskanējušās dziesmas «You Really Got Me Going» jaunu versiju latviešu un angļu valodā.