Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Tavs pirmais skūpsts!

Lielākajai daļai cilvēku pirmais skūpsts ir tikpat svarīgs kā pirmais sekss. Mēnešiem ilgi tiek domāts, kā tas nu būs, pirms svarīgais notikums patiesi notiek.

Tādēļ nav nekas slikts pēdējā brīdī tomēr izvairīties, ja šim svarīgajam solim vēl nejūties iekšēji gatava. Kas tev par daļu, ka zēni cer dabūt vairāk par nelielu flirtu? Un nost ar sirdsapziņas pārmetumiem, ka tu viņus izmanto: ja nesanāks ar tevi, viņi mēģinās ar kādu citu, tas ir skaidrāks par skaidru.

Daudzas meitenes, kas sapņo par savu pirmo skūpstu, patiesībā tikai vēlas iemīlēties. Tādēļ arī viņas neapzināti atbaida maigošanās tāpat vien, ja jūtu nav: kas gan virpinās mēli ap otra aukslējām, ja nebūs šajā cilvēkā iemīlējies? Tur nav nekā provinciāla vai vecmodīga — tikai un vienīgi mīlestība ir tā, kas šajā slidenajā lietā liek atmirdzēt zvaigznēm tavās acīs! Ja patiesi savā sirdī būsi gatava skūpstiem, tev ne prātā nenāks novērsties.

«Man (11) drīz liks plati zobu regulēšanai. Nekad vēl neesmu kādu skūpstījusi ar mēli un tagad baidos, ka pirmo reizi šīs plates dēļ tas nebūs kā vajag. Vai meitenēm, kas nēsā plati, skūpstoties ir jādara kaut kas savādāk nekā parasti? Kādu iespaidu mana plate atstās uz zēniem?»

Mūsdienās, paldies Dievam, plate zobu regulēšanai vairs nav nekas neparasts, tā ļoti bieži redzama arī zēnu mutē. Tev pirmām kārtam jāatceras, ka zobi jāiztīra pēc katras ēdienreizes, jo ēdiena atliekas var iedarboties atbaidoši. Skūpstoties vislabāk būtu zobus šajā procesā iesaistīt pēc iespējas mazāk. Lai vairāk darbojas lūpas. Ļauj savam zēnam izlemt, cik tālu viņš vēlas iet. Attiecībā uz skūpstīšanos, kā jau teicu, nav nekādu visiem derīgu likumu!

Gribu atgādināt vēl vienu svarīgu lietu: nepierodi smejoties aizsegt muti ar roku. No šī paraduma tu vairs nekad nevarēsi atradināties.