Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Izglābti trīs jūrā iepūsti lietuvieši

Svētdien ap plkst. 17.00 jūrā pie Melnsila iepūsts katamarāns, uz kura atradās trīs Lietuvas pilsoņi.

Lai glābtu jūrā esošos cilvēkus, uz notikuma vietu tika norīkots Krasta apsardzes kuģis KA-06 «Gaisma», kas veiksmīgi cilvēkus uzņēma un pēc plkst. 20.00 nogādāja krastā Ģipkas ciemā, portālu «Apollo» informēja Jūras spēku Krasta apsardzes dienestā.

Vienlaikus Krasta apsardzes dienestam bija jāsniedz palīdzība nelaimē nonākušiem kaitbordistiem, kas iepūsti jūrā pie Ušiem un pašu spēkiem netika krastā. Jūras spēku kuģis bija gatavs sniegt palīdzību, un glābšanas darbiem bija sagatavota mobilās glābšanas vienības «Rescue-4» laiva, taču drīz vien kaitbordisti izglābti ar vietējā ciema iemītnieku palīdzību.

Savukārt pēc plkst. 18.00 Jūras meklēšanas un glābšanas koordinācijas centrs saņēma informāciju, ka palīdzība vajadzīga kādam peldētājam Dzintaros, kurš pašu spēkiem netiek krastā. Glābēji no Rīgas jau gatavojās doties ceļā, taču tika saņemts izsaukuma atteikums, jo cilvēku jau bija izdevies nogādāt drošībā.