Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Rīgas izpilddirekciju skaitu samazinās uz pusi

Rīgas mērs Nils Ušakovs (SC) uzdevis Rīgas pilsētas izpilddirektoram Jurim Radzevičam (LPP/LC) sagatavot rīcības plānu, lai panāktu pilsētas izpilddirekciju skaita samazināšanu uz pusi, portālu «Apollo» informēja mēra preses sekretāre Anna Kononova.

«Izpilddirekciju skaita samazināšana ir nākamais solis, lai sakārtotu pašvaldības struktūru. Viena no mūsu prioritātēm ir birokrātijas mazināšana, un to mēs sākām realizēt, likvidējot divus domes priekšsēdētāja vietnieku amatus un samazinot komiteju skaitu līdz astoņām. Pašvaldībai jābūt orientētai uz ērtu un efektīvu iedzīvotāju apkalpošanu,» norāda domes priekšsēdētājs.

Rīcības plānu uzdots sagatavot vienas nedēļas laikā.

Patlaban Rīgā ir sešas izpilddirekcijas: Centra rajona izpilddirekcija, Zemgales priekšpilsētas izpilddirekcija, Latgales priekšpilsētas izpilddirekcija, Kurzemes rajona izpilddirekcija, Vidzemes priekšpilsētas izpilddirekcija un Ziemeļu rajona izpilddirekcija.