Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Pasažieru vilcienu» grib vadīt 55 cilvēki

Satiksmes ministrijas izsludinātajā konkursā uz uzņēmuma «Pasažieru vilciens» vadītāja amatu pieteikušies 55 pretendenti, informē ministrija.

Jau otrdien satiksmes ministrija sāks visu pretendentu pieteikumu izvērtēšanu un jau tuvākajā laikā plānots organizēt pārrunas ar kandidātiem.

Pieteikšanās termiņš konkursam uz vakanto amatu beidzās 17.jūlijā.

Galvenās kandidātam izvirzītās prasības bija šādas: augstākā izglītība uzņēmējdarbības vadības, ekonomikas, juridiskajā vai inženierzinātņu jomā; vismaz trīs gadu darba pieredze vadošā amatā (pieredze vidēja vai liela transporta nozares uzņēmuma vadīšanā tiks uzskatīta par priekšrocību); izpratne par jautājumiem, kas saistīti ar sabiedriskā transporta organizāciju un attīstības tendencēm; izpratne par dzelzceļa sistēmas darbību; stratēģiska un analītiska domāšana, mērķtiecība un prasme formulēt viedokli un organizēt lēmumu pieņemšanu un citas prasības.

Ministrija 1.jūlijā lēma par «Pasažieru vilciena» līdzšinējo valdes locekļu atbrīvošanu no amatiem, jo tika pārkāptas normatīvo aktu prasības attiecībā uz atalgojuma izmaksu par darbu maijā.