Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Ušakovam būs padomnieks ārlietu jautājumos

Rīgas mēram Nilam Ušakovam (SC) būs Ārlietu ministrijas deleģēts padomnieks ārlietu jautājumos. Par to pirmdien vienojies Ušakovs ar ārlietu ministru Māri Riekstiņu (TP), portālu «Apollo» informēja Ārlietu ministrijā.

«Latvijas galvaspilsētas darbības lauks ir plašs, tāpēc vienojāmies par ministrijas ārpolitiskā padomnieka deleģēšanu Rīgas Domē, līdzīgi kā ārpolitiskais padomnieks ir norīkots pie Valsts prezidenta, Saeimas priekšsēdētāja un Ministru prezidenta,» norādīis Riekstiņš.

Ministrs gan piebildis, ka šobrīd vēl nepieciešams veikt grozījumus attiecīgajos likumos, lai būtu iespējams īstenot šo ideju.

Tikšanās laikā abas amatpersonas arī pārrunājušas Ārlietu ministrijas sadarbību ar Rīgas domi saistībā ar tūristu apkrāpšanas gadījumu izskaušanu galvaspilsētā. Riekstiņš atgādināja, ka Ārlietu ministrija vairākkārt aicinājusi pašvaldību vērst uzmanību problēmām, ar kādām saskaras ārvalstu tūristi, apmeklējot Latvijas galvaspilsētas izklaides vietas un atkārtoti saskaroties ar krāpšanas gadījumiem.

Ušakovs  apliecinājis, ka ārvalstu tūristu drošības uzlabošana būs viena no Rīgas Domes prioritātēm, lai galvaspilsēta atgūtu labu slavu kā drošs un saistošs ceļotāju galamērķis.