Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

IeVP šefa vietniekam Čepjolkinam piešķir ģenerāļa pakāpi

Valdība otrdien Ieslodzījuma vietu pārvaldes (IeVP) priekšnieka vietniekam Sergejam Čepjolkinam piešķīra ģenerāļa pakāpi. Tā piešķirta kā apbalvojums.

Iekšlietu ministrijas sistēmas iestāžu un IeVP amatpersonu ar speciālajām dienesta pakāpēm dienesta gaitas likums nosaka: valdība ģenerāļa dienesta pakāpi piešķir amatpersonai pēc piecu gadu nodienēšanas pulkveža speciālajā dienesta pakāpē, ja iegūta atbilstoša akadēmiskā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība. Turklāt amatpersonai jāieņem amats, kas atbilst ģenerāļa speciālajai dienesta pakāpei. IeVP priekšnieka vietnieka amats atbilst šim kritērijam.

Čepjolkins dienestu sācis 1982. gada 11. oktobrī. Kopš 2008. gada 4. februāra viņš ir IeVP priekšnieka vietnieks.

Par priekšzīmīgu attieksmi pret dienesta pienākumu pildīšanu Čepjolkins apbalvots 34 reizes, tostarp ar Iekšlietu ministrijas goda rakstu, krūšu nozīmi «Par teicamu dienestu Iekšlietu ministrijā», medaļu «Par teicamu dienestu» un IeVP pirmās pakāpes krūšu nozīmi «Taisnīgums pret visiem». Par starptautisku sadarbību ar Norvēģijas penitenciārajām iestādēm viņš apbalvots ar Norvēģijas karalistes ordeni «Par karaliskiem nopelniem».

Čepjolkinam ir augstākā izglītība, 2007. gadā viņš beidzis Baltijas Starptautisko akadēmiju un ieguvis profesionālo maģistra grādu civiltiesībās.