Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Latvijas florbola tiesneši sola sūdzēt tiesā LFS par algu neizmaksāšanu

Latvijas florbola tiesneši apņēmušies vērsties tiesā pret Latvijas Florbola savienību (LFS), kura nav nokārtojusi ar viņiem finansiālās saistības par aizvadītās sezonas «Hipolīzings» čempionātu spēļu tiesāšanu.

Kā Latvijas Florbola savienībai adresētajā vēstulē izteikušies tiesneši, 2008. gada 1. septembrī tika noslēgts uzņēmuma līgums starp LFS valdes priekšsēdētāju Ilvi Pētersonu un 11 tiesnešiem, kurā bija iekļauts punkts, ka LFS līdz katra mēneša desmitajam datumam pārskaita tiesnešiem samaksu par iepriekšējā kalendārajā mēnesī sniegtajiem pakalpojumiem.

Algas nav izmaksātas tiesnešiem Nikolajam Boreiko, Dainim Drupam, Arsēnijam Mihejevam, Vitālijam Ksenzovam, Agrim Kivkulim, Uldim Līnim, Dmitrijam Ivanišakam, Aivaram Māliņam, Mārim Kumerdankam, Kasparam Arājam un Mārtiņam Grosam.

«Lūdzam LFS veikt pilnu pakalpojumu apmaksu par sniegtajiem pakalpojumiem ne vēlāk kā līdz 2009. gada 28. jūlijam,» teikts tiesnešu nosūtītajā vēstulē. «Ja apmaksa netiks veikta, tad tiks iesniegts prasības pieteikums tiesā, par uzņēmuma līguma saistību neizpildi un tiks lūgts tiesai piedzīt no atbildētāja visu neizmaksāto atalgojumu par pakalpojumu sniegšanu, kā arī visu tiesas izdevumus un ar lietas izskatīšanu saistītos izdevumus.»

«Darām zināmu, ka florbola tiesneši atsakās tiesāt LFS rīkotās sacensības, kamēr netiks veikta apmaksa par pakalpojumiem, kas tika sniegti 2008./2009. gada sezonā,» paziņoja arbitri.