Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Jaunieši salauž ribas vācu pensionāram

Tukuma pusē pagājušajā nedēļā izcēlies konflikts par kārtības neievērošanu peldvietā, un tā dēļ salauztas ribas kādam sirmam Vācijas pilsonim.

Tukuma policijas pārvaldes priekšnieka palīdze Rolanda Bebere aģentūrai BNS pastāstīja, ka Pūres pagastā atrodas dīķis, kas ir kādas ģimenes no Vācijas īpašums. Šai ģimenei kopumā Tukuma novadā pieder vairākas zemes platības.

Dīķi kā peldvietu un atpūtas vietu regulāri izmantojuši vietējie jaunieši, saimniekiem gan nekas pret to nav bijis iebilstams, izņemot brīžus, kad jaunieši peldvietu apmeklējuši jau vakarā un nereti reibumā ālējušies, līdz ar to saimniekiem bijuši vairāki konflikti ar jauniešiem.

Pagājušajā ceturtdienā pa dienu atkal vairākiem jauniešiem aizrādīts par kārtības neievērošanu, līdz pašā vakarā konflikts noslēdzies ar vardarbību - vienam no saimniekiem 1937.gadā dzimušam Vācijas pilsonim jaunieši, visticamāk, nodarījuši miesas bojājumus - viņam lauztas ribas.

Bebere piebilda, ka par notikušo ir sākts kriminālprocess, vēl tiek noskaidroti precīzi notikušā apstākļi un veikta pirmstiesas izmeklēšana. Jaunieši nav aizturēti, bet trešdien viņiem jāierodas policijā liecību sniegšanai.