Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Dombrovskis: Veselības ministrija kaut ko slēpj

Ministru prezidentam Valdim Dombrovskim (JL) radies iespaids, ka Veselības ministrija saistībā ar finansēm kaut ko cenšas noslēpt.

Intervijā Latvijas Radio Dombrovskis atzina, ka Veselības ministrija kaut kādu iemeslu dēļ ļoti negribīgi sniedz informāciju par finanšu plūsmu, tāpēc viņam radies iespaids, ka ministrijai ir kaut kas slēpjams.

Premjers arī atgādināja, ka vēlas, lai Veselības ministrija publiskotu savu finanšu plūsmu un paskaidrotu, kāpēc slimnīcām ir tiks straujš finansējuma samazinājums.

Turklāt, kad pirms pāris nedēļām notikusi līdzekļu pārdalīšana veselības aprūpes nozarē, premjers piedāvājis piecus miljonus latu iedalīt slimnīcām, bet veselības ministre Baiba Rozentāle atteikusi, ka slimnīcas nav prioritāte.

«Es domāju, ka Rozentāle brīdī, kad stājās amatā, ar budžeta grozījumiem bija iepazinusies. [..] Te rodas jautājums: vai veselības ministre nebija iepazinusies ar grozījumiem vai pēkšņi mainījusi viedokli,» pauda premjers.

Savukārt otrdien Rozentāle paziņoja, ka septembra beigās, oktobra sākumā slimnīcām var aptrūkties finanšu līdzekļu.