Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Vai Maikla «slepenais» dēls sēdēja ar ģimeni piemiņas koncertā?

Kāds norvēģu reperis, vārdā Omers Batti, (25) sēdēja starp Maikla vecāko māsu Rebiju un Maikla dēlu Prinsu 7. jūlijā  piemiņas koncertā «Staples» arēnā. Omera parādīšanās piemiņas pasākumā un līdzība ar Maikla jaunāko dēlu liek uzplaiksnīt baumām, ka viņš ir popkaraļa dēls, vēsta «[s:25895]». 

dailymail.co.uk

Kopš pasākuma Omers palicis Losandželosā un pieprasījis veikt DNS testu, lai vienreiz par visām reizēm noskaidrotu, vai viņš ir Džeksona dēls vai ne.

Pirms pāris gadiem Maikls tuvākajiem draugiem atklājis, ka esot Omera tēvs. Bērns ieņemts vienas nakts sakarā ar kādu norvēģu fani 1984. gadā. Taču viens no draugiem atklājis, ka nezinājis, ticēt šim apgalvojumam vai ne, domājot, ka tā ir Maikla vēlme padarīt vēlamo par esošo.

Kad slavenais mūziķis mira no sirdslēkmes, Omera māte Pia teikusi dēlam, ka citiem Maikls esot popkaralis, bet viņiem viņš esot kas vairāk. Omera pakistāniešu izcelsmes tēvs Rizs apstiprinājis, ka dēls bijis piemiņas pasākumā, bet sīkākas detaļas nav atklājis.

Par Omera eksistenci sabiedrībai kļuva zināms 2003. gadā, kad parādījās mājas video, kurā redzams, kā puisis saņem no Maikla dāvanas. Tiek pieņemts, ka Omera ģimene mēdza dzīvot pie Maikla 90. gadu beigās, kā arī pēc tam, kad Maikls tika iepazīstināts ar Omeru 1996. gadā. Tas noticis kādā Tunisijas viesnīcā, kad mazais zēns atstājis uz Džeksonu iespaidu ar saviem dejas soļiem. Zēns bieži ticis fotografēts ar Maiklu, jo ģērbies kā Maikls, izskatījies ļoti līdzīgs popkaralim. Omers tika pasniegts kā mini Maikls.

1997. gadā Batti ģimene no Oslo pārcēlās uz Kaliforniju. Pia strādāja par auklīti Maikla oficiālajam dēlam Prinsam Maiklam II, kamēr tēvs strādājis par šoferi.

Vēlāk ģimene pārcēlusies atpakaļ uz Norvēģiju, taču Omers vēl pāris reižu apciemojis Maiklu.

Video materiālā redzams Omers ar Maiklu Džeksonu dažādos laika posmos.