Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Pie ēkas strādnieks, iespējams, tīšām ar putām iemūrē kaķēnus

Purvciemā otrdien pie ēkas kāds strādnieks, iespējams, tīšām ar putām iemūrējis bedrē kaķēnus.

«Dzīvnieku SOS» pārstāve Laura Karnīte aģentūrai BNS pastāstīja, ka kāda Ilūkstes ielas nama iedzīvotāja pamanījusi, ka pie lietus izskalotas bedres, kas ir zem ēkas pamatiem, rosās strādnieks darba apģērbā ar būvniecības putām rokās.

Iedzīvotājai, kas kaķus barojusi, radušās aizdomas, ka bedrē mītošie kaķēni iemūrēti. Ierodoties notikuma vietā, viņa pārliecinājusies, ka ar putām appūsts viens no kaķēniem.

Lai arī dzīvniekam putas bija iekļuvušas iekšējos orgānos, tas vēl elpojis un bija pielipis pie sētas.

Uz notikuma vietu devusies arī «Dzīvnieku SOS» darbiniece. Zem cauruma vēl bijuši dzirdami citu kaķēnu ņaudieni, taču pēc cauruma uzplēšanas konstatēts, ka dzīvnieku tur vairs nav. Tie, iespējams, pa spraugām palīduši vēl tālāk.

Atbraukušais mediķi savainoto kaķēnu iemidzinājis.

Uzņēmuma «Latvenergo» pārstāvis Andris Siksnis aģentūrai BNS teica, ka uzņēmuma darbinieki kaķēnus nav nogalinājuši. Protams, «Latvenergo» darbinieki ir devušies uz notikuma vietu, taču tikai tad, kad piezvanījusi policija, kas domāja, ka pie bedres rosījušies cilvēki ir tieši no «Latvenergo».

Taču Siksnis paskaidroja, ka uzņēmuma darbinieki nekādu remontu nav veikuši, arī neviens uzņēmuma «Latvenergo» uzdevumā darbus nav veicis. «Latvenergo» gan esot viens no apakšīrniekiem šajā ēkā.

Rīgas reģiona policijas pārvaldes pārstāvis Edgars Dudko aģentūrai BNS pavēstīja, ka par notikušo ir sākts kriminālprocess un tiek noskaidroti notikušā apstākļi, taču sākotnējā informācija liecina, ka strādnieks, darbojoties ap bedri ar putām, pamanījis, ka no tās izskrien ar putām appūsts kaķis. Strādnieks paķēris lāpstu un kaķim iezvēlis.

Dudko gan nezināja teikt, kāda uzņēmuma uzdevumā darbojies strādnieks.