Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Gerija Vornela prezentācija peldošajā mākslas centrā «Betanovuss»

Kultūras un mākslas projekts «Noass» sadarbībā ar Ziemeļvalstu – Baltijas valstu rezidenču programmu «AIR», mākslinieku Geriju Vornelu (Gary Wornell) un «Epson Riga» piedāvā iegūt jaunas zināšanas par  krāsu kalibrēšau un neierastām printēšanas tehnoloģijām, informē pasākuma pārstāve Kate Zilgalve.

Tie, kas ikdienā darbojas ar drukas darbiem  zina, ka ne vienmēr izprintētāis attēls atbilst tam, kas redzams uz datora ekrāna. Mākslinieks Gerijs Vornels, strādājot savā studijā un ekspermentējot ar dažādiem materiāliem, ir atradis vairākus viedus kā, apmānot printeri, iegūt iztēlotajam attēlam atbilstošu gala rezultātu.

3. augustā plkst. 18.00 peldošajā mākslas centrā «Betanovuss» mākslinieks visiem interesentiem sniegs savu darbu un atklājumu prezentāciju.

Prezentācijas mērķis ir iepazīstināt visus interesentus ar iespējām, ko sniedz tintes printeru izdruka uz dažādiem neireastiem materiāliem, kā arī iedrošināt prezentācijas dalībniekus izmantot alternatīvus drukas veidus. Gerijs Vornels sola parādīt, kā, pielietojot dažādus palīgamateriālus, panākt, lai darba gala rezultāts būtu pēc iespējas tuvāks sākotnējajai idejai par attēlu

Pats Gerijs Vornels ir Skandināvijā atzinību guvis mākslinieks, kas savā savos darbos izmanto  dažādas netradicionālas  izdrukas tehnoloģijas, kas lauž stereotipus par drukātiem attēliem un printēšanas sniegtajām iespējām. Savā studijā Somijā mākslinieks regulāri piedāvā vairākas radošās darbnīcas, kas saistītas ar viņa pielietotajām un atklātajām tehnoloģijām. Arī Rīgā viņš māksliniekiem, mākslas studentiem, kā arī citiem interesentiem sniegs iespēju piedalīties divās šāda veida darbnīcās.

www.noass.lv

Ieeja pasākumā bez maksas.