Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Izveseļojušies visi viesu namā saindējušies cilvēki

Izveseļojušies un jau no slimnīcas izrakstīti visi pacienti, kas otrdien tika nogādāti Latvijas Infektoloģijas centrā pēc saindēšanās ar pārtiku viesu namā «Kāli», informē LIC direktora pienākumu izpildītājs Jāzeps Keišs.

LIC direktora vietniece laboratorijas jautājumos Jeļena Storoženko skaidro, ka kuņģa skalojumiem ūdeņiem tika izdalīta baktērija «Staphylococcus aureus», kas izraisīja saslimšanu ar īso inkubācijas periodu, vemšanu, šķidru un ūdeņainu vēdera izeju un paaugstinātu temperatūru. Pēc kuņģa skalošanas pacientiem novērota strauja atveseļošanās.

Keišs uzskata, ka cilvēku saindēšanās, visticamāk notikusi tās dienas rītā, kad viņi arī nogādāti slimnīcā, jo inkubācijas periods šādai infekcijai ar toksīniem ir dažas stundas.

Viņš atgādina, ka veselības drošības interesēs ir ļoti svarīgi, it īpaši vasaras karstajā laikā, ievērot produktu uzglabāšanas noteikumus un pārtikas derīguma termiņus.

viesu nams «Kāli», kurā brīvdienās atpūtās SIA «Baltijas ceļojumu grupa» darbinieki, strādājis nelegāli. Viesu nams nav reģistrēts Pārtikas un veterinārajā dienestā, un tam nav bijušas tiesības ie...