Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Foto: TOP 10 ievērojamākās vietas, kas jāredz Igaunijā

Iespējams, tieši šis gads ir piemērots laiks, lai savos atpūtas braucienos iekļautu Latvijas un kaimiņvalstu apceļošanu. Tā kā vasara ir radīta atpūtai un jauniem iespaidiem, tuvās ārzemes ir laba alternatīva, ja vēlies ceļot ekonomiski un ideja par braucienu šajā nedēļas nogalē radusies spontāni.

Ar mērķi mudināt Latvijas iedzīvotājus doties uz Igauniju mūsu ziemeļu kaimiņi aizsākuši kampaņu, stāstot par līdz šim neatklātām tūrisma iespējām un atpūtu pie dabas. Kā norāda Igaunijas Tūrisma padome, Latvijas tūristu izvēle par labu kaimiņvalstij jau vairākus gadus ir noturīga. Pērn 15% veikto ārzemju braucienu no Latvijas bijuši uz Igauniju, kopējam tūristu skaitam no Latvijas sasniedzot pusmiljonu. 

Lai bagātinātu savas brīvdienas ar interesantiem apskates objektiem Igaunijā, foto galerijā piedāvājam iepazīties ar TOP 10 ievērojamākajām vietām Igaunijā, kuras ir vērts apskatīt!