Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Munkevics: Jūrmalas domē nebūs koalīcijas līguma

Jūrmalas domē neplāno parakstīt koalīcijas līgumu, aģentūrai LETA intervijā apstiprināja Jūrmalas domes priekšsēdētājs Raimonds Munkevics («Jūrmala - mūsu mājas»).

Munkevics pastāstīja, ka patlaban neredz vajadzību parakstīt koalīcijas līgumu. «Mums ir darbs komandā, kas norāda uz to, ka nav nepieciešamības parakstīt koalīcijas līgumu. Tāpat par šo jautājumu nav domāts, jo ir citi daudz svarīgāki jautājumi, par ko domāt,» piebilda Munkevics.

Uz jautājumu, vai Munkevis šo koalīciju uzskata par stabilu, viņš atbildēja izvairīgi. «Es izvairīšos no šādiem apgalvojumiem, šobrīd ir izveidota pozīcija vai koalīcija, un galveno argumentu es lieku uz to, ka esam norunājuši strādāt komandā.»

Pēc Munkevica domām, nevienam iepriekš nav izdevies strādāt tādā koalīcijā, kur valda saskaņa un ir vēlme strādāt komandā, jo iepriekšējā sasaukumā allaž bijis tā, ka ir sadalītas darbības jomas un katrs mēģina būt noteicējs tikai savā nozarē. «Mums ir norunāts, ka strādāsim komandā - tas ir garants pozīcijas stabilitātei,» uzskata Munkevics.

Kā ziņots, par Jūrmalas domes priekšsēdētāju domnieki 16.jūlijā ievēlēja Munkevicu. Par Munkevicu nobalsoja desmit domes deputāti. Savukārt par otru šī amata kandidātu - Visocki - nobalsoja četri deputāti. No 15 deputātu nodotajiem vēlēšanu biļeteniem derīgi bija 14.

Pēc aģentūras LETA rīcībā esošās informācijas, par Munkevicu balsoja Ilmārs Ančāns («Mūsu zeme»), Arnis Ābelītis («Tev, Jūrmalai»), Romualds Ražuks (PS), Dzintra Homka (SCP), Egmonds Krūmiņš («Jūrmala - mūsu mājas»), Vladimirs Maksimovs («Jūrmala - mūsu mājas»), Gatis Truksnis (LZS, KDS, LPP/LC), Larisa Loskutova (SC), Marija Vorobjova (SC) un pats Munkevics.

Otrs mēra kandidāts Visockis aģentūrai LETA atzina, ka par viņu balsoja Iveta Blaua (JL), Zigurds Starks (TP), Aigars Tampe (TB/LNNK) un viņš pats.

Līdz ar to nederīgo biļetenu varētu būt aizpildījis neatkarīgais deputāts Māris Dzenītis, kurš pāris dienas pirms mēra vēlēšanām izstājās no partijas «Jūrmala - mūsu mājas».