Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Latvijā ieradīsies «Fitch» eksperti

Otrdien, 28.jūlijā Latvijā ieradīsies starptautiskās kredītreitingu aģentūras «Fitch Ratings» («Fitch») pārstāvji, aģentūra LETA uzzināja Finanšu ministrijā.

«Fitch» analītiķi Erala Jilmaza un Eds Pārkers Latvijā uzturēsies līdz 29.jūlijam. Ar kredītreitingu aģentūras pārstāvjiem Finanšu ministrijā tiksies ministrijas vadība un eksperti. Analītiķi tiksies arī ar citu valsts institūciju, kā arī uzņēmumu pārstāvjiem.

Tikšanās laikā paredzēts apspriest ekonomiskos, fiskālos, monetāros un politiskos jautājumus. «Fitch» analītiķu vizīte Latvijā paredzēta, lai uzturētu aktuālu valstij piešķirto kredītreitingu.

Iepriekšējā «Fitch» ikgadējā vizīte Latvijā norisinājās pērn maijā.

LETA jau ziņoja, ka šā gada aprīlī «Fitch Ratings» pazemināja Latvijas kredītreitingu uz BB+, savukārt īstermiņa reitingu - uz B.

«Fitch» akcentē riskus, kas saistīti ar nepieciešamajiem pasākumiem, lai samazinātu valsts budžeta deficītu, ņemot vērā prognozēto iekšzemes kopproduktu samazinājumu.

Aģentūra «Fitch Ratings» kredītreitingu pazemināja visām trim Baltijas valstīm.