Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Vīrietis ar manierēm

Vīrietis ar labām manierēm mūsdienās ir īsts dārgakmens, tāpēc, ja tev ir puisis, kurš vēlas pret tevi labi izturēties, tad — Dieva dēļ — ļauj viņam to darīt!

Padomājot atskārtīsi: ir ļoti nepieklājīgi (pat ja lepojies ar to, ka esi neatkarīga vai pārliecināta feministe) atteikties no vīrieša palīdzības, ja viņš tev tikai atver mašīnas durvis.

Skumji, bet fakts: jo negatīvāk un rupjāk reaģēsi uz kāda cilvēka piedāvājumu palīdzēt, jo mazāk ticams, ka viņš kādreiz to atkārtos. Un varbūt viņš savu palīdzību nepiedāvās arī tam, kam tā patiešām vajadzīga. Neliec puisim ar labām manierēm justies slikti tikai tāpēc, ka viņam tādas piemīt un viņš tās ievēro. Nav taču grūti pateikt paldies?

Protams, visi zina, ka automašīnas durvis tu vari atvērt pati, bet vai nav jauki, ja kāds — meitene vai puisis — šad tad izdara to tavā vietā? Manieres apliecina cieņu. Baudi šo attieksmi un nemeklē zemūdens akmeņus!

Ja puisis pret tevi izturas pārāk tēvišķīgi, dēvē par mazo dāmīti (vai tamlīdzīgi) un, kāri smīkņādams, vēro, kā tu iekāp mašīnā, tad skaidrs — labas manieres viņš izmanto kā ieganstu, lai aplūkotu to, kas atrodas zemāk par jostasvietu, un droši vien ir pelnījis kārtīgu pliķi. Sakod zobus un bēdz prom, cik ātri vari! Ja tev ar šo cilvēku jātiekas regulāri, izturies pret viņu vēsi, nebaidies kļūt par sniega karalieni!

Ja vīrietis visu laiku izturas aizvainojoši un tu nespēj no viņa izvairīties, tad — dodies uzbrukumā! Skatoties acīs, demonstratīvi piesteidzies pie durvīm, atver tās un braši saki: «Nu, tad tā, dārgumiņ!» Pagaidi, kamēr viņš ieiet, tad uzsit viņam pa pēcpusi un lēnām izstum pa durvīm (ja tas šķiet neiespējami, iztēlojies, ka viņa pēcpuse ir sīksta biezpienmaizīte).

Neizlaižot puisi no acīm, saki: «Vai, atvainojos, laikam mana roka nejauši pieskārās tavai sēžamvietai!» Tici vai ne, bet turpmāk viņš no tevis vairīsies!

Padoms! Tomēr nebūtu prātīgi tā apieties ar tava priekšnieka, drauga tēva vai policista pēcpusi (neatkarīgi no tā, cik daudzreiz viņi «netīšām» pieskārušies tavām krūtīm).