Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Āboltiņa: neticu, ka no debesīm nokritīs jauna eņģeļu partija

Partijas «Jaunais laiks» priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa ar piesardzību uztver Aināra Šlesera (LPP/LC) paziņojumu par sadarbību ar «Saskaņas centru», kandidējot uz Saeimas vēlēšanām, un joprojām uzstāj uz latvisko partiju konsolidāciju.

«Neticu, ka no debesīm nokritīs jauna eņģeļu partija, būs vien jāsadarbojas tiem pašiem, kuri politikā pašlaik ir un kuri izprot situācijas nopietnību. Pāragri runāt, ka apvienosies partijas,» Āboltiņa sacījusi intervijā laikrakstam «Latvijas Avīze».

Viņa arī norādīja, ka ir pāragri runāt par partiju apvienošanos, visticamāk, tās konsolidēsies apvienībā. Pēc Āboltiņas domām, tieši viņas vadītajai partijai un «Pilsoniskajai savienībai» jābūt tām partijām, kas aicina apvienoties latviskās partijas «ap zināmu vērtību karogu».

«Jaunā laika» vadītāja uzskata, ka Šlesers ir bīstams politiķis sabiedrībai, jo gājis tandēmā ar «Saskaņas centru» varas dēļ.

«Šlesers ne reizi vien izteicies par vēlēšanu tiesību došanu nepilsoņiem, diezgan fleksibli izturējies pret krievu valodas lomu, arī pašreiz domē dzirdams, kādā valodā viņi visi tur runā. Tās tomēr ir pamatvērtības, kuras savukārt mēs gribam aizstāvēt un neatdot. Ja šis tandēms apvienojas varas dēļ, tad, to iegūstot, seko darbība,» uzsvēra politiķe.