Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Pašaldības policisti Rīgā aiztur vairākus iereibušus šoferus

Rīgas Pašvaldības policija nedēļas nogalē aizturējusi vairākus iereibušus automašīnu vadītājus, portālu «Apollo» informēja Pašvaldības policijā.

Piektdienā policijai bijusi darīšana ar vairākiem iereibušiem šoferiem. Kāds vīrietis, neraugoties uz iepriekš notikušajām pārrunām ar policistiem, tomēr sēdies pie stūres, esot reibumā. Tāpēc viņš nogādāts Valsts policijas rīcībā.

Piektdien īsi pirms pusnakts Kurzemes rajona pārvaldes policisti saņēmuši informāciju, ka pie dzīvojamās mājas Kleistu ielā novietota automašīna, no kuras skaļi skan mūzika, kas traucē apkārtējos iedzīvotājus. Apsekošanas laikā pašvaldības policijas darbinieki izsaukuma adresē sastapa trīs personas, no kurām viena uzdevās par automašīnas vadītāju un bija manāmā alkohola reibumā. Vīrietis paskaidroja, ka ar automašīnu braukt vairs negrasās. Policijas darbinieki, veikuši pārrunas ar personām par iedzīvotāju miera traucēšanu, notikuma vietu atstāja.

Īsi pēc pusnakts pašvaldības policijas dežūrekipāža, atgriežoties no izsaukuma, Rigondas gatvē pamanīja pārvietojoties iepriekš redzēto automašīnu. Kad automašīna tika apstādināta, izrādījās, ka tās vadītājs ir policijai jau zināmais vīrietis, kurš bija reibuma stāvoklī.

Bet svētdien vakarā Kurzemes rajona dežūrdaļā pieņemts izsaukums uz ģimenes skandālu kādā dzīvoklī Daugavgrīvas ielā. Pēc brīža saņemta papildus informācija, ka skandāls beidzies, persona no dzīvokļa aizgājusi un reibuma stāvoklī sēdusies pie automašīnas stūres. Daugavgrīvas un Ūdens ielu krustojumā pašvaldības policijas dežūrekipāžas darbinieki automašīnu apturēja un auto vadītāju, kurš reibuma stāvoklī vadīja transportlīdzekli, nodeva Valsts policijas Ceļu policijai.