Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Segliņš: tagad visi stabilizēsim «gudro zviedru bankas»

Tautas partijas līderis un tieslietu ministrs Mareks Segliņš ir neizpratnē, kādēļ 600 miljoni no aizdevuma būtu jānovirza «gudro zviedru banku stabilizēšanai». «Gudro zviedru bankas cilvēkiem naudu svieda pakaļ, bet tagad mums jāaizņemas, lai stabilizētu banku darbību. Turklāt tās nav mūsu bankas,» — tā Tautas partijas līderis.

Sabiedrībai jāzina, kur un kā tiks tērēti aizņemtie miljoni, uzskata Segliņš. Tāpēc viņš vēl vairāk ir norūpējies, ka 600 miljoni no aizlienētās naudas paredzēti banku sektora stabilizācijai.

«Iepriekš naudu zviedri cilvēkiem burtiski meta pakaļ. Un viņi cilvēcīgi ļāvās kārdinājumam un aizņēmās. Arī es. Arī [ekspremjers Aigars] Kalvītis noticēja, ka dzīve ies tikai uz augšu,» sarunā Latvijas Televīzijas raidījumā «Labrīt, Latvija!» pauda Segliņš.

Ministrs retoriski jautāja, vai 600 miljoni nebūtu jāiegulda ekonomikas sildīšanā, nevis banku stabilizēšanā. «Redz, tagad visi kopā stabilizēsim banku darbību. Tās nav mūsu bankas,» strikti sacīja Segliņš.