Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Pasažieru vilcienu» vadīs Andulis Židkovs

Par uzņēmuma «Pasažieru vilciens» valdes priekšsēdētāju otrdien apstiprināts Satiksmes ministrijas valsts sekretāra vietnieks Andulis Židkovs, portālu «Apollo» informēja Satiksmes ministrijā.

Židkovs tika atzīts par labāko no kopumā 55 pretendentiem uz šo amatu.

Uzņēmuma jaunais vadītājs Satiksmes ministrijā strādājis ilgus gadus – sācis kā Tranzīta politikas departamenta vecākais referents 1997. gadā, pēc tam no 2001. gada vadījis ministrijas Investīciju departamentu, bet 2006. gadā apstiprināts valsts sekretāra vietnieka amatā. Židkovs no 2003. gada līdz 2009. gadam bijis VAS «Starptautiskā lidosta «Rīga»» padomes loceklis un šā gada jūlijā pildījis arī «Pasažieru vilciena» valdes locekļa pienākumus.

Židkovam ir augstākā profesionālā izglītība starptautisko ekonomisko attiecību jomā, bakalaura grāds inženierzinātnēs, ieguvis arī maģistra grādu ekonomikā – uzņēmējdarbībā. Izglītojies Vācijā un zināšanas papildinājis dažādos kursos: ES transporta politika, ES projektu vadība un novērtēšana, publiskās un privātās partnerības projektu vadība, kvalitātes vadības sistēma un daudzi citi.

Akcionāru sapulcē kā kapitālsabiedrības valdes locekļi apstiprināti arī Gints Karlsons, Mārtiņš Greste un Andrejs Požarnovs, kas arī izvēlēti konkursa kārtībā.

Jaunā valde darbu sāks jau no šā gada 29. jūlija.