Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Naumovs Somijā apgūst aģenta darbu

Latvijas izlases vārtsargs Sergejs Naumovs pašlaik uzturas Somijā, kur iepazīstas ar hokejistu aģenta aroda specifiku, vēsta [s:26024].

Naumovs norāda, ka atrast komandu Krievijā ir ļoti grūti, taču viņam ir vienalga, kur spēlēt. «Tā, piemēram, nesen viens mans bijušais komandas biedrs aicināja uz Angliju.»

«Pagaidām nekādu konkrētu piedāvājumu nav bijis. Taču par to nemaz nesatraucos. Gaidu otro vilni, kad komandām beigsies treniņnometnes un parādīsies vakances,» pašreizējo situāciju skaidro Naumovs, kurš pašlaik uzturas Somijā, kur kopā ar savu aģentu Leifu Nilsonu un viņa kolēģiem iepazīstas ar aģenta darba niansēm.

Naumovs gan noliedz, ka tas nozīmē viņa hokejista karjeras beigas. «Nē, vienkārši ar kaut ko pašlaik jānodarbojas. Pēc gada vai diviem tāpat būs jābeidz profesionālā karjera, tāpēc ir noderīgi padomāt par nākotni un iemācīties aģenta darba specifiku,» atklāj bijušais Rīgas «Dinamo» vārtsargs, kurš Somijā dibina sakarus ar klubu menedžeriem, citiem aģentiem un arī spēlētājiem.

Naumovs laikrakstam «Diena» atklāja, ka varētu meklēt citu nodarbošanos