Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Noslēdzies Latvijas drifta čempionāta 4.posms

25.jūlijā Liepājas rajona Vaiņodes lidlaukā norisinājās Latvijas drifta čempionāta ceturtais posms «HGK Speed Drift» un NEDS( North European Drift Series) otrais posms.

Latvijas sportisti un tuvākie līdzjutēji ieradās jau 24.jūlijā uz treniņiem. Noskaņojums labs, trase patīk un visi ir gatavi nākamās dienas cīņai. Piektdien arī tika sagaidīta Igaunijas drifta delegācija gandrīz pilnā sastāvā un daži Lietuvas drifteri, pārējie gatavojas 8.augustam, kur viņi aizvadīs savu ieskaites posmu Latvijā.

Diemžēl nepatīkamu pārsteigumu sagādāja Radalle.com solītie Somu braucēji, kuri neieradās uz sacensībām, dažas dienas atpakaļ viņi atteica dalību šajā posmā, kurš īstenībā viņiem bija svarīgs ieskaites punktu dēļ. Iemesls- tehnikas un naudas problēmas.

Latvijas drifta čempionāta ieskaitē dalību ņēma 28 dalībnieki, Neds Street ieskaitē 12 dalībnieki. Latvijas braucējiem šis bija, kas vēl nebijis, daudzi no viņiem atklāja, ka šī trase ļoti patīkot un tieši dēļ lielā ātruma. Ļoti ātri aizritēja kvalifikācijas braucieni, un tad, protams, sākās abu posmu fināli.

NEDS Street fināls bija mazliet mierīgāks, tur nav tandēmu un mazliet mazāka spriedze. Latvijas drifta čempionāta fināls, spriedze, ātrums, emocijas, pārsteigumi u.t.t. Jau no pirmajiem tandēmiem bija jūtama tāda enerģija. Garas sānslīdes un minimāla distance, jūtams, katrs bija gatavs cīnīties līdz pēdējam.

NEDS Street klases uzvarētāji- 4.vieta - Elvijs Ķezis, 3.vieta - Eduards Vahemets (Igaunija), 2.vieta - Gvido Elksnis un 1.vieta - Ervins Žuks.

Latvijas Drifta čempionāta 4.posma uzvarētāji- 4.vieta - Kristian Salmre (Igaunija), 3.vieta - Gvido Elksnis, 2.vieta - Edijs Ļaksa un 1.vieta - Ervins Ērglis.

Vaiņodes posms mazliet atkal lika pamainīties kopvērtējuma tabulai, kā rezultātā pēdējos posmos sagaidāma ļoti spraiga cīņa, it sevišķi pirmajā trijniekā starp Ērgli, Elksni un Mužiku. Pirmajā desmitniekā, punktu pārsvars starp dalībniekiem nav liels, tātad sagaidām vēl pārsteigumus, spraigas cīņas un azartiskus turpmākos divus posmus.

Lielu paldies vēlamies pateikties skatītājiem, tiem, kuri bija gatavi mērot šādu ceļu un ierasties uz pasākumu, paldies tiem, kuri ir uzticīgi drifta fani, un, protams, visiem tuvākā reģiona iedzīvotājiem.