Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Latvijas iedzīvotāju Anglijā notiesā par mīklainu uzbrukumu sievietei

Lielbritānijā kāds vīrietis no Latvijas šā gada februārī [s:26055] par sievietes izvarošanu kapsētā. Zvērinātie šonedēļ vīrieti ir attaisnojuši apsūdzībā par izvarošanu, bet viņam piespriesti četri gadi cietumā par tīšu sievietes savainošanu, vēsta [s:26056].

Tiesa arī nolēma, ka 31 gadu vecais apsūdzētais uzreiz pēc soda izciešanas tiks no valsts deportēts. Apsūdzētais ir Latvijas valsts piederīgais. Viņš ir precējies un divu bērnu tēvs.

Prokurore tiesā norādījusi, ka pagājušā gada 19. novembrī cietusī sieviete kopā ar draudzeni devusies uz dažādiem bāriem un klubiem Sautportā (ciemats 26 kilometrus uz ziemeļiem no Liverpūles). No pēdējā bāra viņa devusies prom ap plkst. 4.00 no rīta.

Kad cietušo ap 7.00 kapsētā atrada divas garāmgājējas, sieviete skaidrojusi, ka viņu izvarojis vīrietis, ar kuru kopā viņa kopā devusies uz kapsētu. Upurim bija ļoti daudz savainojumu, ieskaitot nobrāzumus, zilumus un skrāpējumus.

Kolīdz cietusī kopā ar vīrieti bija kapsētā, viņš sievieti no aizmugures saķēris un piespiedis viņu pie zemes, stāstījusi sieviete. Cietusī kliegusi, bet vīrietis sācis viņu žņaugt. Pēc tam uzbrucējs sācis upuri atkārtoti sist, līdz viņa zaudējusi samaņu.

Savukārt apsūdzētajam par notikušo bijusi sava versija. Viņš liecinājis, ka pēc strīda ar sievu viņš tajā naktī devies ārā no mākas un daudz dzēris. Viņš ar sievieti iepazinies bārā, kur abi runājušies un dejojuši.

Pēc tam apsūdzētais ieraudzījis sievieti uz ielas, kur viņai uzmācies kāds cits vīrietis. Apsūdzētais piedāvājis savu palīdzību, un pēc tam abi gājuši kopā. Abi esot arī apskāvušies un skūpstījušies. «Mēs izlēmām nodarboties ar seksu. Tas attiecīgajā situācijā bija dabiski. Doties uz kapsētu bija viņas ideja,» liecinājis vīrietis.

Viņš stāstījis, ka pēc seksa sieviete viņam iekodusi intīmajās zonās, savukārt apsūdzētais, uz to reaģēdams, centies ar varu atvērt sievietes muti, viņu iepļaukājis un spēris pa sāniem. Pēc tam vīrietis sievietei atvainojies un iedevis 20 mārciņas taksometram.