Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Sestdien golfs ar Golfiem Reiņa trasē

Kam vēl nav gadījies uzspēlēt Reiņa trasē, Krimuldā, sestdien varētu būt īstā reize, lai iepazītu vienu no jaunākajiem Latvijas golfa laukumiem, informē pasākuma pārstāvis Agnis Vītols. Komandu golfa turnīrs, «Volkswagen Golf» auto saiets, prezentācija un dažādi citi pasākumi būs noslēgums akcijai «Pērc Golf – spēlē golfu».

Golfa turnīra formāts – pāru turnīrs (2 spēlētāji), «Scramble Neto» (9bedrītes), kopējais dalībnieku HCP nevar būt mazāks par 36. Dalības maksa no pāra – 30 LVL (pusdienas iekļautas cenā). Savukārt green fee visiem sedz «Auto Īle & Herbst». Tāpat dāvanā pienāksies «Trakā Rotora» piedzīvojums (iespēja ripot lielā bumbā no kalna) un «RedBull» enerģija.

Būs arī dažādi citi pasākumi - «LGK» atrakcijas bērniem, seju apgleznošana, «LMT» gaisa balons, «Trakais Rotors», šovs vakara noslēgumā u.c. aktivitātes. Viesiem būs atvērts apskatei viesu nams «Reinis».

Visu jūlija mēnesi SIA «Auto Īle & Herbst» sadarbībā ar Reiņa trasi rīkoja akciju, kuras laikā nopērkot jebkuru «Volkswagen Golf» pie «Auto Īle & Herbst» Siguldā vai Rīgā, dāvanā saņēma golfa apmācības bez maksas. Akcijas noslēgumā notiks «Volkswagen Golf 6 Plus» un «Golf 6 GTI» prezentācija, kā arī visu paaudžu «Volkswagen Golf» izstāde ar dalībniekiem no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas.

Golfa laukums un golfa treniņa laukums Reiņa trasē ir ierīkoti četru hektāru platībā vietā, ar ļoti interesantu reljefu. Šobrīd golfa laukumā ir ierīkotas trīs bedrītes, bet to skaits jau drīzumā tiks palielināts līdz deviņām bedrītēm. Reiņa golfs ir piemērots gan tiem, kas vēlas tikai pamēģināt golfa spēli, gan tiem, kas izlēmuši nodarboties ar šo sporta veidu.

Pasākuma programma 1.augusts, 2009:

  9.00 - «VW Golf» īpašnieku ierašanās, reģistrācija
10.00 - «Volkswagen Golf» izstādes atklāšana
11.00 - «Volkswagen Golf» tirdziņa atvēršana
12.00 - Golfa sacensību sākums (1.grupa)
13.00 - Pusdienas
14.00 - Jaunā «Volkswagen Golf» 6 GTI prezentācija
15.00 - Golfa sacensību sākums (2.grupa) / «Baltijas vw Golf saieta 2009» dalībnieku skaitīšana
16.00 - Šovs
17.30 - «Hole-in-One» sacensības (balvā VW ritenis)
19.00 - Apbalvošana / «Baltijas vw Golf saieta 2009» dalībnieku skaita paziņošana

Reiņa trase laipni aicina ikvienu interesentu!

info@reinatrase.lv