Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

ZZ Oskars jau piedalās ceļu satiksmē

Seriāla «Zelta zivtiņa» (ZZ) varonis Oskars ātri un veiksmīgi apguvis pirmās braukšanas iemaņas «Drošas braukšanas skolas» poligonā un tagad iegūtās zināšanas var izmantot, piedaloties ceļu satiksmē.

Oskars par autovadītāja apliecības iegūšanu domājis jau sen, taču līdz šim tam nebija atlicis laika. «Mans darba grafiks ir neregulārs, un darba laiku iepriekš ir grūti prognozēt,» stāsta ZZ seriāla varonis.

Tagad Oskars ar patiesu iedvesmu izmanto «Drošas braukšanas skolas» autoskolas piedāvāto iespēju savu apmācību laiku un braukšanas vietas izvēli noteikt pašam. «Tas ir tieši tas, kas man vajadzīgs. Turklāt mans instruktors lieliski jūt, kas es esmu par tipu un kādas iemaņas man jāattīsta vai jāpieslīpē,» atzīst «ZZ» varonis.

Jau savos treniņbraucienos viņš atskaņo līdzpaņemto mūziku un priecājas, ka ir iespēja jau laikus pierast pie stila, kādā viņš brauks pēc autovadītāja apliecības iegūšanas — vienlaikus spējot reaģēt gan uz automašīnas vibrācijām, gan uz motora radītajiem trokšņiem. «Mūzika mašīnā man nozīmē ļoti daudz, to esmu secinājis, braucot ar draugiem. Man ir paveicies ar instruktoru, kurš to lieliski saprot un atklāj dažādas nianses un knifus, kā pilnībā kontrolēt situāciju uz ceļa.»