Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Tēriņu ielas un Cēres ielas krustojums (ceļā uz Mārupi) turpmāk būs regulējams

1.augustā darba režīmā tiks ieslēgti luksofori Tēriņu ielas un Cēres ielas krustojumā. Šādi noslēgsies šī krustojuma rekonstrukcija, lai turpmāk satiksme šajā vietā tiktu regulēta ar luksoforu palīdzību.

Tēriņu ielas un Cēres ielas krustojuma rekonstrukcija tika veikta ar mērķi paaugstināt satiksmes drošību minētajā krustojumā, kas līdz šim, būdams neregulējams, nebija piemērots tur esošajai satiksmes plūsmai. Intensīvās satiksmes dēļ autovadītājiem un kājāmgājējiem bija apgrūtinoši šķērsot Tēriņu ielu. Izbūvējot krustojumā luksoforus, transportlīdzekļu vadītājiem un kājāmgājējiem turpmāk būs iespēja droši šķērsot šo krustojumu.

Krustojuma ietvaros Tēriņu ielā virzienā uz Mārupi ir izbūvēta arī jauna braukšanas josla kreisā pagrieziena manevriem. Tēriņu ielas pretējo brauktuvju sadalošajā joslā ir izbūvēta drošības saliņa ar paaugstinātiem bortiem. Tāpat Tēriņu ielā virzienā uz Mārupi ir uzstādīta luksoforu konsole, lai, tuvojoties šim krustojumam, luksoforu signāls būtu redzams no tālienes.

Krustojuma rekonstrukcija tika uzsākta pēc Rīgas domes Satiksmes departamenta pasūtījuma. Krustojuma teritorijā ir atjaunots ceļu horizontālais marķējums, uz ietvēm uzstādītas gājēju drošības barjeras un ierīkotas papildus gūlijas lietus ūdens novadīšanai. Tēriņu ielas un Cēres ielas krustojuma luksoforu darbība būs arī sinhronizēta ar luksoforiem kvartālu tālāk esošajā Tēriņu ielas un Bramberģes ielas krustojumā. Pēdējā minētajā krustojumā luksofori darba režīmā tiks ieslēgti mēneša laikā.

Kā ziņots, atbilstoši Rīgas pašvaldības budžetā piešķirtajam finansējumam, šogad galvaspilsētā kopumā paredzēts izbūvēt luksoforus trīspadsmit vietās.