Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Veldrem tā arī nav nodrošināts labs amats

Kaut arī iepriekš izskanējis, ka bijusi politiska vienošanās par to, ka Nodrošinājuma Valsts aģentūras vadītāja amats tiks kādreizējam aizsardzības ministram Vinetam Veldrem (TP), viņš pie šā amata tā arī nav ticis, piektdien raksta «Diena».

Ar iekšlietu ministres Lindas Mūrnieces (JL) rīkojumu Nodrošinājuma Valsts aģentūras direktora amatā ceturtdien tika pārcelts Raimonds Bluķis, bet konkurss uz šo vakanci, kurā piedalījās arī Veldre, apturēts.

Iekšlietu ministrija skaidro, ka, pārceļot ierēdni, tiek atbrīvota viena no aģentūras direktora vietnieka vietām, kuru paredzēts no augusta likvidēt, tā samazinot nodarbināto skaitu un būtiski ietaupot atlīdzībai paredzēto valsts naudu.

Pats Veldre par konkursa apturēšanu bijis izbrīnīts — pagājušajā nedēļā notikusi tā otrā kārta, kur vajadzējis pildīt rakstisku eksāmenu. Pēc tā viņš informēts, ka rezultātu paziņos šonedēļ.

Bluķis Iekšlietu ministrijas sistēmā strādā kopš 1998. gada. Šogad viņu pārcēla valsts aģentūras «Materiālās rezerves» direktora vietnieka amatā, un pēc aģentūras reorganizācijas jūlijā viņš ieņem Nodrošinājuma Valsts aģentūras direktora vietnieka amatu, vienlaikus pildot direktora pienākumus.