Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Atklātais amatieru turnīrs pludmales volejbolā «Dzintari Open 2009»

1. un 2. augustā Jūrmalā, Dzintaru pludmalē, notiks piektais — jubilejas — amatieru turnīrs pludmales volejbolā «Dzintari Open 2009».

Jau tradicionāli turnīrs notiek pludmalē pie Dzintaru koncertzāles (Turaidas ielā 1) un norisinās vienlaikus ar starptautisko populārās mūzikas jauno izpildītāju konkursu «Jaunais vilnis».

Šogad ir turnīra piecu gadu jubileja. Pludmales volejbolistu amatieru spēļu grafikā šīs sacensības jau ieņēmušas stabilu vietu. Viņi labprāt pulcējas uz šo sporta gara aizrauto un emocionāli piesātināto pasākumu, kurš daudzu citu vidū atšķiras arī ar pienācīgu organizāciju.

«Interese par pasākumu katru gadu pieaug. Salīdzinājumam: 2007. gadā turnīrā «Dzintari Open» piedalījās 22 komandas, bet pirms trim gadiem to bija vēl mazāk — tikai 10. Pērn piedalīties turnīrā ieradās jau 52 komandas, tas ir, 104 spēlētāji, savukārt pasākuma apmeklētāju skaits sasniedza aptuveni 800 skatītāju un līdzjutēju, kuriem arī tika piedāvāta izklaides programma. Arī šogad spēlētājus un viesus gaida ne mazāk spilgts turnīrs — svētki visai ģimenei,» stāsta «Dzintari Open» organizators Aleksandrs Sautins.

Pēc viņa sacītā, sacensības norisināsies trīs nominācijās: vīriešu, sieviešu un jauktajās (mix) komandās. Uzvarētājus gaida kausi, medaļas un balvas no turnīra sponsoriem, savukārt skatītājus — izklaidējoša programma visai ģimenei.

www.beachvolley.lv