Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Zelta zivtiņas» ģimenē pieaugums

«Zelta zivtiņas» sērijā, kad Marija glāba Latvijas lauksaimniecību, skatītāji iepazinās ar gotiņu Gauju. Nu brūnaļai piedzimis teliņš! Zemnieku saimniecības «Vanagi» gotiņa Gauja, īstajā vārdā Ziema, jūtas labi un pašlaik lolo mazo bullīti.

Brūnaļa Ziema (ar skatuves vārdu Gauja) nāk no Vidzemes puses un kopā ar vairāk nekā 100 «kolēģēm» dzīvo zemnieku saimniecībā «Vanagi». Saimnieks Kaspars Ligeris gotiņu raksturo kā «apdomīgu, tīrīgu un rāmu; īsti piemērotu Gaujas lomai».

Lai arī Gaujai filmēšanās «Zelta zivtiņas» seriālā bija debija kameru priekšā, viņa seriāla uzņemšanas laukumā jutās kā mājās. Pieradusi pie spožajām gaismām un režisora uzmanības, viņa bija īsta kino zvaigzne.

Gauja, tāpat kā citi «Zelta zivtiņas» varoņi, tika īpaši sagatavota sērijas filmēšanai — frizieri gotiņai veidoja īpašu sasuku, savukārt grimētāji atsvaidzināja Gaujas dabisko grimu. «Gauja pilnībā iejutās savā lomā, to nebiedēja nedz kameru zibšņi, nedz režisora skaļā balss. Gluži kā kino dīva!» sērijas filmēšanu atceras Marija.

Tagad Ziema sagaidījusi pēcnācēju — bullīti. Viss «Zelta zivtiņas» draudzīgais kolektīvs sveic jauno māmiņu ar tik skaisto notikumu. Savukārt Alekss un Marija apņēmušies būt par bullīša krustvecākiem — lutināt un mīļot to tāpat kā gotiņu Gauju.