Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Bondars atstāj Krājbankas vadītāja amatu

AS «Latvijas Krājbanka» valdes priekšsēdētāja pienākumus no 17. augusta pildīs līdzšinējais valdes loceklis Ivars Priedītis. Šāds lēmums pieņemts, pamatojoties uz Mārtiņa Bondara paziņojumu par amata atstāšanu, portāls «Apollo» uzzināja bankā.

Nākamais valdes priekšsēdētājs Ivars Priedītis bankas valdē strādā kopš 2007. gada jūlija. Kopumā banku un apdrošināšanas biznesā viņš darbojies kopš 1992. gada, ieņemdams atbildīgus amatus finanšu institūcijās.

«Pārņemot bankas vadību pirms trim gadiem, mans uzdevums bija reorganizēt bankas struktūru, izveidot komandu un palielināt biznesa apjomu. Tas ir izdarīts. Šajā laikā banka nostiprinājusi savas universālas tīkla bankas pozīcijas tirgū, un es uzskatu šo periodu par būtisku bankas attīstībā. Šim attīstības ciklam ir vajadzīgs loģisks turpinājums,» sacīja Mārtiņš Bondars.

Savukārt Ivars Priedītis norāda: «AS «Latvijas Krājbanka» arī turpmāk nodrošinās savas darbības pamatprincipus — bankai ir lielākais klientu apkalpošanas tīkls Latvijā, tā klientiem piedāvā izdevīgus un daudzveidīgus produktus un pakalpojumus. Tajā pašā laikā tirgus situācija liek meklēt arvien jaunas iespējas, tostarp paplašināt starptautisko sadarbību.»

Bankas lielākais akcionārs AB Bankas «Snoras» pārrunājis ar Bondaru iespēju viņam turpināt darbu bankas padomē, un šis jautājums tiks izskatīts akcionāru sapulcē.

Bondars pildīs Latvijas Krājbanka valdes priekšsēdētāja pienākumus līdz 17. augustam.